O PRACOWNI

Cześć!

Ja nazywam się Marta Pyszczuk i witam Cię na stronie mojej Pracowni.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy przy urządzeniu swoich czterech kątów i chcesz zatrudnić architekta wnętrz lub po prostu­ brakuje Ci inspiracji i pomysłów, jak to dobrze zrobić, moja strona jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz zaoszczędzić swój czas, uniknąć kosztownych błędów i otrzymać rozwiązania najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb, moja oferta jest dla Ciebie.

Dzięki mojemu własnemu doświadczeniu oraz bazowaniu na szerokiej wiedzy przedstawicieli firm i producentów branży wnętrzarskiej, z którymi współpracuję, wsparcie które możesz otrzymać jest kompleksowe. 

Możesz już teraz przejść do oglądnięcia moich realizacji lub przejrzenia oferty, a jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, pozostań tutaj.


Ukończyłam studia wyższe na kierunkach:
  • Zarządzanie i Marketing o specjalności Twórca Reklamy w Profesjonalnej Szkole Biznesu Szkole Wyższej w Krakowie (2001)
  • Zarządzanie i Marketing o specjalności Zarządzanie Firmą na Akademii Ekonomicznej w Krakowie (2003)
  • Architektura Wnętrz w Państwowej Wyższej Szkole Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu (2015)
Umiejętność dobrego projektowania wnętrz odziedziczyłam po tacie architekcie. Filozofię organizowania przestrzeni chłonęłam od dziecka, patrząc jak pracuje na co dzień.

Własną Pracownię prowadzę od stycznia 2017 roku. Przez pierwsze 5 lat równolegle projektowałam grafikę i wnętrza. Moje projekty graficzne możesz zobaczyć tutajObecnie zajmuję się przede wszystkim projektowaniem wnętrz, ale jeśli potrzebujesz projektu graficznego, nic nie stoi na przeszkodzie.


Zaczynamy?